Jack Black, Tim Robbins ve Pablo Schreiber gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı, HBO‘nun Haziran 2015 tarihinde yayınlamaya başladığı The Brink 22 Temmuz günü 2. sezon onayını almıştı ancak kanal bu kararından vazgeçti ve The Brink‘i iptal etti.

The Brink Fragmanı

Dizide 3. Dünya Savaşı’na kadar sürüklenebilecek olayları engellemeye çalışan Amerikan Hükümeti ve bir askerin komik hikayesi, kara mizah unsurlarıyla işleniyordu. Dizinin yapımcıları ise Jerry Weintraub, Roberto Benabib ve Jay Roach idi.

3 Comments

 1. ahmetbul 29 Ekim 2015 at 17:31

  HBO boyle yapmazdı ama vardır bi bildiği.

  Reply
 2. Yahya 3 Kasım 2015 at 00:34

  Diziyi izlemedim fakat çok olumlu yorumlar aldığını gördüm. Ayrıca HBO bu olay hakkında çok klasik bir açıklama yapmış: “Program çizelgemizi ve programlama ihtiyaçlarımızı tekrar gözden geçirdikten sonra maalesef ‘The Brink’ dizisine ikinci bir sezon için hakettiği ilgiyi veremeyeceğimize karar verdik. Dizinin birinci sezonundan gurur duyuyor ve bu dizide emeği geçen herkese en iyi dileklerimizi sunuyoruz” demiş.
  Sanırım bu olay daha önce VH1 kanalı tarafından ‘Hindsight’ adlı dizinin başına gelmişti. Birde son olarak Jack Black’i en son King Kong’da görmüştüm aradan kaç sene geçti adam hiç değişmemiş :D, helal olsun

  Reply
 3. ahmetbul 4 Kasım 2015 at 21:27

  HBO takip ediyorum bi kaç dizisini.kailteli diziyi tutuyor.hiç türk kanalları gibi değil.

  Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir