HBO, 2.Sezon Onayı Verdiği Diziyi İptal Etti!

Yazıyı Oyla

Jack Black, Tim Robbins ve Pablo Schreiber gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı, HBO‘nun Haziran 2015 tarihinde yayınlamaya başladığı The Brink 22 Temmuz günü 2. sezon onayını almıştı ancak kanal bu kararından vazgeçti ve The Brink‘i iptal etti.

The Brink Fragmanı

Dizide 3. Dünya Savaşı’na kadar sürüklenebilecek olayları engellemeye çalışan Amerikan Hükümeti ve bir askerin komik hikayesi, kara mizah unsurlarıyla işleniyordu. Dizinin yapımcıları ise Jerry Weintraub, Roberto Benabib ve Jay Roach idi.

İlginizi Çekebilir:

  1. Diziyi izlemedim fakat çok olumlu yorumlar aldığını gördüm. Ayrıca HBO bu olay hakkında çok klasik bir açıklama yapmış: “Program çizelgemizi ve programlama ihtiyaçlarımızı tekrar gözden geçirdikten sonra maalesef ‘The Brink’ dizisine ikinci bir sezon için hakettiği ilgiyi veremeyeceğimize karar verdik. Dizinin birinci sezonundan gurur duyuyor ve bu dizide emeği geçen herkese en iyi dileklerimizi sunuyoruz” demiş.
    Sanırım bu olay daha önce VH1 kanalı tarafından ‘Hindsight’ adlı dizinin başına gelmişti. Birde son olarak Jack Black’i en son King Kong’da görmüştüm aradan kaç sene geçti adam hiç değişmemiş :D, helal olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar