NBC kanalında yayımlanan ve ilk iki sezonu oldukça beğeni toplayan efsane yapım Hannibal 3. sezonuyla geri dönüşe hazırlanıyor. Ve kanal bu geri dönüşe izleyicileri yavaş yavaş ısındırmaya başlamak istiyor ki bu yeni posterleri yayımlayarak bizlerin heyecanını bir üst seviyeye çıkarıyor.

Başrollerinde Hugh Dancy ve Mads Mikkelsen‘ın yer aldığı dizinin 3. sezonu 4 Haziran akşamı yayımlanacak. Öte yandan kaçıranlar için ise ufak bir not düşmekte fayda var, kadroya bazı yeni isimler katıldı. Öyle ki; Joe Anderson, Rutina Wesley, Zachary Quinto, Tao Okamoto ve Richard Armitage gibi isimleri yeni sezonda izleme fırsatı bulacağız.

NBC ekibi 3 yeni poster yayımladı ve sloganları “Come and Get It“. Posterler yeni sezondan ufak detaylar gösteriyor ve tabi ki nefes kesici bir sezon olacağının sinyalleri şimdiden veriliyor.

Takım elbiselerinden ve suratına takındığı o ciddi duruşundan bir tık kurtulmayı başaran Dr. Hannibal Lecter‘ın motosiklet ile kombin yaptığı deri ceketli halini görmeye hazır mısınız ?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir