Önümüzdeki sezon FOX’tan izleyeceğimiz Gotham dizisi ile ilgili ayrıntılar birer birer belli olmaya başladı. Batman’in öncesini anlatan dizide kadro ve set ile ilgili haberlerin yanı sıra, fotoğraflar da gün ışığına çıkmış durumda.

Gotham’ın suçla mücadelesinde, suçluların kabusu olacak Batman‘e dönüşecek Bruce Wayne’i David Mazouz canlandıracak. Touch dizisinin çocuk yıldızı bakalım Bruce Wayne’in yükünü nasıl kaldıracak?

Kedi kadın karakterini (Selina Kyle) canlandıracak isim ise Camren Bicondova oldu. Bicondova için Gotham projesi önemli bir iş tecrübesi olacak.

Gotham’ın en önemli kötülerinden birisi olan Riddler’ın (Edward Nygma), henüz kötüleşmemiş gençlik halini Cory Michael Smith canlandırıyor.

Suçla mücadele önemli isimler Dedektif Harvey Bullock‘u Donal Logue ve James Gordon‘u da Ben McKenzie canlandıracak. Wayne malikanesinin hizmetkarı ve daha sonra Bruce Wayne’i yetiştirecek isim olan Alfred’e ise Sean Pertwee hayat verecek. Bruce Wayne’in annesi Martha Wayne’i Brette Taylor ve babası Dr. Thomas Wayne’i Grayson McCouch’ın performansları ile izleyeceğiz.

Setten Fotoğraflar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir