Gizililik Politikası

DİZİ MOOD sitesini kullanmaya başlamadan önce lütfen gizililik politikalarımızı okuyun. Burada  kullanılan “site” terimi DİZİ MOOD‘u (www.dizimood.com) ve “kullanıcı” terimi siteyi ziyaret eden ve kullanan kişileri ifade eder. Siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar Gizliliik Politikasını  okumuş ve kabul etmiş sayılır. Gizilik Politikasının bir kısmı ya da tamamı önceden belirtilmeksizin tarafımızca değiştirilebilir.

Bilgi Toplama

Siteyi ziyaretiniz sırasında bir takım bilgiler toplanır. Toplanan bu bilgiler hakkında detaylı bilgiyi 2 ana başlıkta görebilirsiniz.

Sizin bize verdiğiniz bilgiler: Sitemizi ziyaretiniz sırasında oy/puan verdiğiniz başlıklarda oy/puan bilginiz ile birlikte IP adresiniz saklanır. Ayrıca yorum yazmak istediğiniz başlıklarda sizden istediğimiz ve doldurmak zorunda olduğunuz bilgiler sadece adınız (ya da rumuz) ve e-posta adresinizdir. Bu bilgilerden sadece adınız ya da kullandığınız rumuz yorumunuzla birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanır. E-posta adresiniz sadece 1. derecede yetkili site yöneticileri tarafından görüntülenebilir. 3. parti yorum sistemi olarak kullandığımız Facebook yorum sistemiyle sadece Facebook hesabınızda belirtmiş olduğunuz ad soyad bilgileriniz tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanır.

E-posta aboneliği sırasında kullanıcıların vermiş olduğu e-posta adresleri sadece bülten dağıtımı esnasında kullanılır, 1. derecede yetkili site yöneticileri dışında erişime kapalıdır.

Hizmetlerimizi geliştirmek için topladığımız bilgiler: Sitemiz, hizmetlerimizi geliştirmek amacıyla Google servislerinden yararlanır. Bu sebeple Google Analytics tarafından kullanıcıların ilgi alanları, eğilimleri ve ziyaret süreleri olmak üzere istatistik verileri oluşturmak amacıyla çeşitli bilgiler toplanır. (Detaylı bilgi: Google Gizlilik Politikası)

Toplanan Bilgilerin Kullanımı

Hizmetlerimiz sırasında sizden istediğimiz bilgiler ve Google servisleri (Google Analytics) aracılığıyla topladığımız bilgiler, hizmetlerimizi sunmak, sürdürmek ve geliştirmek amacıyla kullanılır. Toplanan bilgiler site dışındaki faaliyetler amacıyla kullanılmaz, 3. şahıslarla paylaşılmaz ve kâr amaçlı faaliyetlerde kullanılmaz.

Toplanan Bilgilerin Gizliliği

Kullanıcıların bilgilerine erişim hakkı sadece 1. derecede yetkili site yöneticilerine sunulur, bunun dışında kalan yetkili ve editörlerin erişimine kapalıdır.

Son değiştirilme tarihi: 09 Eylül 2014

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir