Erol Afşin Homeland’e Katıldı

Yazıyı Oyla

Bu yıl yaşanan ırkçılık karşıtı protesto ile adından sıklıkla söz ettiren, Emmy ve Altın Küre ödüllü Homeland dizisine Erol Afşin dahil oldu. 5. sezonu devam eden dizide Erol Afşin, Utku isimli bir karakteri canlandıracak.

erol_afsin_utku_homeland

Daha önce Mustang isimli sinema filminde rol alan ve başarılı bir performans sergileyen Afşin, Homeland’in senaryosunda cihatçı bir genç olarak ekranlarda olacak. Homeland dizisine katılması ile ilgili açıklamalarda bulunan Erol Afşin şunları söyledi:

Evimde otururken bir anda telefon çaldı. “Bize bir video gönderebilir misiniz, sizi Homeland’in seçmelerine alacağız” dediler. Ben de “Olur” yanıtı verdim dedi. Ardından senaryoyu isteyen Afşin:”15 dakika geçmeden metin gönderildi, ben de kısa sürede ezber yaparak, telefonumla deneme çekimi yaptım ve gönderdim” dedi. “Aradan bir süre geçti ve dönüş yapılmadı, aramadıklarına göre olmadı diye düşündüm. Tam o sıralarda yeniden aradılar ve size iki rol teklif edeceğiz, hangisini düşünürsünüz dediler. Ben de hiç düşünmeden üç gün sonra kendimi sette buldum” dedi.

İlginizi Çekebilir:

  1. Şu konuya gelse “zaten bizim oyuncuları ya cihatçı ya p*rnocu olarak alırlar” diyecek olan milli eziklerimize bazen hak vermiyor değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar