Bir dönem büyük kitleleri peşinden sürükleyen Sex and the City‘de rol almış ve efsane olmayı başarmış Sarah Jessica Parker‘ın yeni dizisi Divorce‘tan ilk görsel yayınlandı.

HBO kanalında yayınlanması planlanan dizide, boşanmış bir kadının yeni hayat kurarken karşılaşacağı zorluklar ve olaylar döngüsü bizlere aktarılacak. Dizide Parker‘ın yanı sıra Molly Shannon, Haden Church, Tracy Letts ve Talia Balsam gibi isimler de yer alacak. Öte yandan Sharon Horgan‘ın yaratıcısı olduğu dizinin HBO‘da ne zaman yayınlanacağı hala belirsizliğini koruyor.

431918

6 Comments

 1. Yahya 19 Kasım 2015 at 04:10

  Debbie Macomber’in Küçük Mucizeler Dükkanı’na (kitap) bayıldınız mı? O zaman bu dizi tam size göre! 😀

  Reply
  1. Aleyna 26 Kasım 2015 at 13:26

   Debbie Macomber hayrani olarak cok sevindim, kitap serisini okudugumda neden bunu dizi olarak cekmiyorlar diye aklimdan gecirmistim. Bilgilendirdiginiz icin tesekkürler.

   Reply
   1. Yahya 27 Kasım 2015 at 16:27

    Kusura bakmayın sevincinizi yok etmeyi hiç istemem ama bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Dizi konusunu oradan almıyor, sadece konuları itibariyle birbirlerine çok benzettiğim için “dizinin tam kitabı sevenlere göre” olduğunu belirttim. Ayrıca kitabı da yanlış yazmışım, doğrusu: küçük mucizeler dükkanı ile başlayan serinin 5. kitabı olan “bir dilekle başladı herşey(?)” olacaktı, tekrardan kusura bakmayın.

    Reply
    1. Aleyna 30 Kasım 2015 at 16:15

     Galiba ben yanlis yazdim, dizinin Debbie Macomber kitabindan alinmadigini biliyorum. Onun hemen hemen bütün kitaplarini okudugum icin aklimdan hep gecmisti, dizisi cekilse bu kitaplarin diye. Siz de yazinca onun tadinda diye, ben de sevindim. Siz konusunu yazmasaydiniz, belki böyle bir dizinin cekilecegini bilmezdim. Tekrar tesekkürler.

     Reply
 2. ahmetbul 19 Kasım 2015 at 18:53

  sex and cityden tanıyorum.iyi oyuncuydu s.e.c. de.

  Reply
 3. ahmetbul 30 Kasım 2015 at 18:50

  tabi max daha iyiydi 😀

  Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir