Lost, Bates Motel ve The Strain gibi önemli dizilerde de başarılı işler çıkaran usta senarist Carlton Cuse‘un yeni projesi Colony‘nin yayınlanan son fragmanı ile, fragman sayısı 3’e yükseldi.

USA Network kanalında 14 Ocak 2016 tarihinde başlayacak olan dizinin kadrosunda, Josh Holloway, Sarah Wayne Callies, Gonzalo Menendex, Becky Wu ve Jacob Vargas gibi isimler yer alacak. Her bir bölümü 42 dakika sürecek dizinin ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşacak. Dizinin konusuna bakacak olursak; Josh Holloway, uzaylı istilasıyla mücadele eden eski bir FBI ajanı Will Bowman karakteriyle karşımıza çıkacak ve yapım macera, aksiyon ve bilim kurgu üçlemesiyle bizlere sunulacak.

3 Comments

 1. LeylaKoparan 19 Eylül 2015 at 13:16

  Harika bir dizi olacak

  Reply
 2. ahmetbul 19 Eylül 2015 at 16:47

  bu diziden umutluyum

  Reply
 3. Yahya 19 Eylül 2015 at 17:07

  Son zamanlarda Mr. Robot gibi başarılı yapımlara imza atmış kanalın çıkaracağı yeni bir dizi için beklentileri yüksek tutmak hata olmaz sanırım. Ayrıca fragmanlara bakarak görsel efektlerin ‘normal dizi’ seviyesinin bir hayli üstünde olması, dizinin yüksek bütçeli bir yapım olduğunu gösteriyor. Demek ki USA Network kanalı bu dizi üzerine büyük yatırımlar ve umutlar besliyor, umarım boşa çıkmaz ve güzel bir dizi izleriz.

  Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir