2007 ve 2012 yılları arasında NBC kanalında yayınlanan ve izleyicileri tarafından oldukça sevilen, ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip Chuck dizisi geri mi dönüyor? Evet, çoğu dizinin geri döndüğü son dönemde bu iddia ortaya atıldı ve dizinin başrol oyuncusu Zachary Levi bu konu hakkında bir röportaj verdi.

Zachary Levi verdiği röportajda, her sene dizi ekibini bir araya getirdiklerini ve bir film projesi üzerinde çalıştıklarını söyledi. Film için olumlu yorumlar yapan Levi aynı şeyi dizinin 6. sezonu için yapmadı. Başarılı oyuncu, 13 bölümlük bir sezon için bile kadronun yeniden toplanmasının zor olduğunu ancak yine de imkansız olmadığını söyledi.

Bakalım dijital dönemin sakar ve zoraki ajanı küçük ekrana mı yoksa beyazperdeye mi gelecek?

Chuck-Season-5-Poster

6 Comments

 1. RiCo 4 Ekim 2015 at 15:38

  Bu çok eski bir haber. Dizinin bittiği 2012 senesinde yapılmıştı. Çok net hatırlıyorum. Ayrıca Zachary Levi şuan Heroes Reborn adında bir diziye başladı. İnsanları kandırmayın !!

  Reply
 2. RiCo 4 Ekim 2015 at 15:39

  Ayrıca yapmacık diyen arkadaş hayatında kaç tane bu tarz dizi izlemiş acaba? İmdb’de 8.2 almış bir diziye yapmacık diyen arkadaşın zeka seviyesini sorgulamak lazım tabi.

  Reply
 3. LeylaKoparan 4 Ekim 2015 at 16:01

  #RiCo arkadaşa katılıyorum. Gerçekten harika bir dizi öyle izlemeden bilmeden diziyi anlamadan yorum yapmak çok saçma oluyor

  Reply
 4. Yusuf 5 Ekim 2015 at 13:09

  Geri Dönerse Çok iyi olur fakat Zachary Levi suan Heroes Reborn da oynuyor bir bakıma gelemez dizi

  Reply
 5. ahmetbul 5 Ekim 2015 at 18:07

  zevkler tartışılmaz rico yenisin sen heralde.ben sevmedim sanane.leyla sana cevap yok

  Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir