CBS Terör Konuları Yer Aldığı İçin İki Dizide Değişiklik Yaptı

Yazıyı Oyla

13 Kasım akşamı Fransa’nın başkenti Paris’te yaşanan terör olayları ve ardından en az 127 masum insanın hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan olaylardan ötürü CBS kanalı yayın akışında birkaç değişiklik yapmak zorunda kaldı.

CBS, bu akşam (16 Kasım) yayınlanması planlanan Supergirl‘ün “How Does She Do It?” adlı bölümünü iptal ederek yerine şükran günü temalı “Livewire” adlı bölümü yayınlayacak. İleri bir tarihe ertelenen bölümde birçok sahnede şehir bombalama sahneleri yer aldığı bilgisi mevcut.

Öte yandan kanal NCIS: LA adlı dizinin IŞİD teması içeren “Defactors” adlı 7. sezon 9. bölümünün yerine “The Long Goodbye” adlı bölümü yayınlama kararı aldı.

İlginizi Çekebilir:

  1. ankaradada ışid olay yaratıyor,yine gözler pariste.yazık çok yazık.ankarada olan olay bu kadar büyümemişti.

  2. Türkiyenin dört bir yanında bombalar patlarken neredeydi bu dünya? senin teröristin benim teröristim yapıyorlar! aynı tepkiyi Türkiye’nin başına gelince değil kendi başlarına gelince veriyorlar. Bende onaylamıyorum üzülüyorum hiçbir yerde masum insanlar ölmesin ama bizim ülkemizde yaşanan olaylara da sessiz kalmasınlar! insan her yerde insandır!

  3. Ayrıca inşallah bundan sonra empati yeteneği kazanırlar ve bütün dünya teröre karşı birlik olur!

  4. Arkadaşların ikisine de sonuna kadar katılıyorum, zaten söylenecek pek de birşey bırakmamışlar sağolsunlar =). Gerçi içimde kalan birkaç söz var ama şimdi bu platformda siyaset yapmak istemiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar