Breaking Bad Koleksiyonuna Davetlisiniz

Yazıyı Oyla

Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi bulunan ve bu kitlenin çok sadık olmasıyla şahsen özel bir dizi olarak kabul ettiğim Breaking Bad‘de kullanılan eşyalar, Amerika’da bulunan Smithsonian Müzesi‘nde sergilenmeye başlandı.

1413660.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx

0744930.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx

0746490.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx

5998010.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx

1415230.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx

Walter ve Jesse ikilisinin meth hazırlarken giydikleri sarı tulumlardan, mavi meth’lerden, Hank‘in kimliğine kadar dizide kullanılan birçok ikonik eşyanın yer aldığı müze oldukça ilgi gördü. Özel bir törenle sergilenmeye başlanan eşyaların tanıtımı sırasında dizinin yaratıcısı Vince Gilligan, ” Bir gün bana Abraham Lincoln’ün saati, Thomas Edison’un ampulü ve Amerika Milli Marşı’nın yanına dizide kullandığımız meth’lerin sergileneceğini söyleseydiniz, Walter’ın meth’lerinden baya kullanıyorsunuz derdim.” dedi.

İlginizi Çekebilir:

  1. Bu kadar önemli bir yerde sergilenmesi, ne kadar büyük bir dizi olduğunu gösteriyor. İzlemeyenlere güvenle tavsiye ederim beğeneceklerdir

  2. diziye başladığım için çok memnunum.ilk sezon sıkıcı diyorlardı bence hiç değil.neden efsane dediklerini anladım gerçekten.favori dizilerimden.

  3. Daha önce bir yorumumda bahsetmiştim bu diziyi efsane yapan nedenleri. Ve gerçekten bu övgüleri hak ediyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar