Breaking Bad Geri Dönüyor!

Yazıyı Oyla

Son yılların en çok ilgi gören dizilerinden Breaking Bad, 2013 yılında 5. sezon finaliyle ekranlara veda etmişti. Breaking Bad’in vedasının ardından dizinin spin-off’u olan Better Call Saul bu yıl AMC kanalında başarılı bir başlangıç yaptı ve şimdiden birçok ödüle aday gösterildi.

Dünya genelinde milyonlarca hayranı bulunan Breaking Bad dizisinin yaratıcısı Vince Gilligan verdiği röportajda dizinin hayranlarını kelimenin tam anlamıyla mutluluktan uçurdu. Gilligan’ın Huffington Post Live‘da verdiği demeçte:”Ne Breaking Bad öldü ne de Walter White… Walter White ile birlikte maceranın devam etmesine, bir tur daha çekim yapmaya karar verdik. Haber doğru, Better Call Saul da devam edecek fakat Walter White’ın bilinmeyen yönlerine ışık tutacağız. Çünkü o henüz ölmedi” dedi. Bu sözler dizinin 2017’de döneceği iddialarını güçlendirdi. Haberin doğruluğuna ilişkin kanaldan veya yapımdan henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Bir diğer yandan Breaking Bad 6. sezonuyla mı dönecek yoksa mini seri olarak mı devam edilecek bu detaylar henüz bilinmiyor. Ancak Prison Break, X Files gibi yapımların uzun yıllar sonra geri döndüğünü görmemiz Breaking Bad’in de dönüşüne dair umutlarımızı ayakta tutmaya yetiyor. Haber resmi olarak onaylandığında veya yalanlandığında yazımızda konuyla ilgili geniş bilgiler vermeye devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:

  1. Bu dizinin efsane olmasının sebeplerinden biri de karakter gelişilimlerinin dantel örer gibi tek tek en ince ayrıntısına kadar işlenmesiydi bence, yani Walter White olarak tanıdığımız kimya öğretmeninin bir uyuşturu mafyasına dönüşmesinin harika bir şekilde sahneye aktarılması, işte bu yüzden bu diziye ”sıkıcı” kelimesini kullanmadan önce bir daha düşünün derim. Kaldı ki bütçe sıkıntılarından dolayı çekilen ‘Fly’ bölümünün bile bu gelişim tablosunda önemli bir yeri vardı. Umarım böyle efsane bir diziyi para kazanmak için harcamazlar ve bu efsaneye yaraşır bir biçimde geri döndürürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar