Dünyaca ünlü yönetmen M. Night Shyamalan‘ın yapımcısı olduğu Wayward Pines adlı dizi FX ekranlarında yayımlanmaya başladı.

Wayward Pines dizisinden umudumuz çok yüksek çünkü yapımın arkasında, Mistik Olay, Altıncı His, İşaretler gibi efsane filmlere imza atmış M. Night Shyamalan yer alıyor. Bunun dışında Chad Hodge gibi bir gerilim ustası da dizinin yaratıcısı konumunda bulunuyor. Geride bıraktğımız 14 Mayıs günü yayımlanmaya başlayan dizinin ilk geri dönüşleri güzel görünüyor.

Başrollerinde, Carla Gugino, Matt Dillioni Toby Jones, Melisa Leo ve Terrence Howard gibi isimlerin paylaştığı dizinin konusu ise, kaybolan iki ajanın izini sürebilmek için Wayward Pines adlı küçük bir kasabaya gitmek zorunda kalan Ethan Burke adlı karakterimizin başına gelenler konu ediniyor. Dizide gizem ilk dakikalarda doruğa vuruyor çünkü, Ethan, kasabaya ulaştığında bir şeyler olur ve bilincini yitirir, gözlerini açtığında ise hastane odasındadır. Ve Ethan yavaş yavaş kasabaya hapsolduğunun farkına varacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir