True Blood, Six Feet Under gibi çeşitli projeler ile adından söz ettiren Alan Ball‘un yapımcıların arasında bulunduğu Banhsee, kısa bir süre önce şaşırtıcı sezon finaliyle izleyicilerini tatmin etmişti. Gelecek sezonda da yine yeni ve farklı karakterleri izleyicilerine sunmaya hazırlanan dizi için isimler belli olmaya başladı.

Bu dünya ile öteki dünya arasında sıkışmış bir hayaleti canlandıran, Being Human dizisinin başarılı oyuncusu Meaghan Rath yozlaşmış polis departmanında, işini hakkıyla yapmaya çalışan polis memuru Aimee King karakterini canlandıracak.

meaghan-rath

Black Sails’in Kaptan Bryson’ı Langley Kirkwood 3. sezonun ana karakterlerinden birisini canlandıracak. Albay Dougles Stowe karakterine can verecek başarılı oyuncu, projede yer almaktan son derece mutlu ve heyecanlı.

langley-kirkwood

Banshee Şerif Departmanı’na girebilmeye çalışan Kurt Bunker’ı canlandıracak isim ise As The World Turns’ten tanıdığımız Tom Pelphrey olacak.

tom

Son olarak, Twilight’tan tanıdığımız Chaske Spencer‘ı kendi halkı tarafından dışlanmış bir polis memurunu (Billy Raven) canlandırırken izleyeceğiz.

Chaske-Spencer

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir