Dwayne Johnson‘ın imzası bulunan Ballers dizisinin ilk bölümü 21 Haziran günü HBO kanalında yayımlandı. İhtişam, tutku, para, spor ve daha fazlasının yer aldığı yapımın 1. sezon 2. bölümü ise 28 Haziran Pazar günü yayımlanacak.

https://youtu.be/15lfITfxMDI

Yapımın yaratıcısı konumunda bulunan kişi ise, Boardwalk Empire, Broken City ve Prisoners gibi başarılı yapımlarda da imzası bulunan Stephen Levinson‘dır. Yapımın konusu ise, Amerikan futbolu oynayan bir grup arkadaşın hayat hikayelerini spor dizisi türünde ele alıyor. Yapımın pilot bölümü Stephen Levinson tarafından yazıldı ve Peter Berg tarafından yönetildi.

Yapımın kadrosunda ise oldukça ilginç isimler var. Öyle ki usta güreşçi ve ayrıca oyuncu olan Dwayne Johnson yer alıyor. Onun dışında, Omar Benson Miller, Taylor Cole, Troy Garity, LeToya Luckett, Anabelle Acosta, John David Washington, Carmelo Oquendo ve Rob Corddry yer alıyor.

Eski güreşçi Dwayne Johnson yapımda oyunculuğunun yanı sıra, yapımcı kimliği ile de yer alıyor. Spencer Strassmore isimli emekli olmuş bir Amerikan futbolcusunu canlandırıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir