Ekim 2015’te 5. Sezonu ile geri dönmeye hazırlanan American Horror Story: Hotel‘de, oyuncu kadrosu tamamlandı. Lady Gaga’nın dizide yer alacağı haberiyle çok daha farklı ve sıra dışı bir sezon beklentisine girmişken, kadroya katılan diğer isimlerle beklentilerimiz çok daha yükseldi.

Geçtiğimiz iki sezon boyunca harika bir performans sergileyen ve Murpy’nin son projesi Scream Queens‘te baş rol olacak Emma Roberts, AHS: Hotel’de de konuk oyuncu olarak görev alacak.

Evan Peters’ın canlandıracağı karakter ile birlikte yolu kesişecek olan Emma Roberts’ın karakterine ilişkin henüz detaylı bilgiler elimizde yok. Bir diğer yandan Evan Peters ve Emma Roberts’ın evliliğe kadar uzanan ilişkileri son anda sona ermiş ve ikili ayrıldıklarını açıklamıştı. Dizide bir araya nasıl gelecekleri ve bu ikilinin uyumu merak konusu.

American Horror Story 5. Sezon HOTEL’de izleyeceğimiz diğer isimler ise şöyle: 

Lady Gaga, Matt Bomer, Cheyenne Jackson, Wes Bentley, Kathy Bates, Chloë Sevigny, Sarah Paulson, Evan Peters, Angela Bassett, Max Greenfield, Finn Wittrock, Denis O’Hare, Emma Roberts

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir